Kosze prezentowe dla niego, to specjalnie skomponowane zestawy prezentowe, które zachwycą każdego mężczyznę. Do każdego z nich możesz dołączyć spersonalizowaną kartkę z życzeniami (zapytamy Cię o tę informację podczas realizacji zakupu), a zawartość dowolnie zmodyfikować (coś dołożyć, zamienić, odłożyć), poprzez kontakt z nami lub zamówienie dodatkowo pojedynczego produktu, który dołożymy do kosza podarunkowego dla niego.

Kosz prezentowy dla niego

Zestawy prezentowe w koszu, czyli kosze prezentowe, to świetny pomysł na prezent dla niego. Dlaczego? Bo jego zawartość można odpowiednio skomponować, według preferencji mężczyzny. Prezenty w koszu są odpowiednio wyeksponowane, dzięki czemu zestaw prezentowy wygląda bardzo efektownie. Prezent zapakowany jest w celofan i ozdobiony wstążką.

Kosz prezentowy dla mężczyzny

Mężczyźni też mają swoje potrzeby, zainteresowania, które można wykorzystać do stworzenia zestawu prezentowego. Odpowiednio dobrane produkty tworzą tzw. kosz prezentowy, z angielskiego gift basket. To kilka do kilkunastu produktów ułożonych odpowiednio we wspólnym pojemniku, którym może być kosz, dekoracyjny pojemnik, wiaderko czy tekturowy koszyk. Zwykle produkty, które zawiera kosz prezentowy dla mężczyzny, są dobrane według jakiegoś motywu przewodniego- czy to zgodnego z hobby mężczyzny, czy np. kolorystycznie. Cały prezent zapakowany jest w celofan.

Kosz prezentowy na święta

Często zastanawiamy się, jaki prezent na święta dla niego wybrać. Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów będzie kosz podarunkowy. Niezależnie, czy będzie to mały kosz upominkowy, czy duży, czy w koszu podarunkowym będą słodycze lub alkohol czy nie, sam jego wygląd przyciąga wzrok, wyeksponowane produkty wyglądają ekskluzywnie i elegancko. Jednocześnie możesz stworzyć u nas własny kosz prezentowy- skontaktuj się z nami, a my dokonamy bezpłatnej wyceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl